İşlem Durum Simge - Process Status Icon
Popup Close
TR

Genel Müdür Mesajı


Değerli Ziyaretçimiz,

 

EnPOS, 2010 yılının ilk çeyreğinden bu yana varlığını sürdürüyor olsa da EnPOS’un kurucu ortakları ve omurgasını oluşturan ekibi, 1998’den beri bir arada ve uyumla çalışan bir kadrodur. Bu kadro, EnPOS’a gelinceye kadar, geçmişte de birçok başarılı yazar kasa çalışmalarına imza atmış, İnter’in sahada bulunan cihazlarının Ar-Ge’sini yapıp Mali onaylarını almış, daha sonra da destek hizmetlerini vermiştir.

 

2012 yılından bu yana Yeni Nesil ÖKC projesinin içindeyiz. Öncelikle, marketlerden alışveriş yapan Türk insanımızın ve pazarımızın farklılıklarını bilen mühendislerimizle ürünümüzün Ar-Ge/tasarım sürecini tamamladık. Sonra prototip çalışmalarını yaptık ve TÜBİTAK’tan Mali Onay testlerini başarıyla geçtik. Temmuz 2015 de mali onay belgemizi aldık. TSM Merkezimizi kurduk. ISO belgelerimizi ve PCI-DSS belgemizi aldık. Seri üretim için, hiç zorlanmadan ayda 5000-6000 cihaz üretecek kapasitede kendimize özel bir üretim alanı kurduk. Saha testlerimizi başarıyla geçtik ve Yeni Nesil ÖKC’lerimizi sahaya sunduk. Görüyoruz ki yorucu ve finansal güç gerektiren bu süreçte hazırladığımız, Yeni nesil bilgisayar bağlantılı ÖKC’lerimiz kendi kategorisindeki rakiplerinin bir kulvar önünde, sahadaki yerini alıyor.

 

Tabi ki burada bitmedi. Siz değerli müşterilerimizden / aday müşterilerimizden gelen entegrasyon, ek özellik, değişiklik vb. geliştirme önerilerini can kulağı ile dinliyoruz ve birçoğunu, yerli Ar-Ge’nin avantajını kullanarak hayata geçiriyoruz. Bu konuda bizlere katkıda bulunan ve bulunacak olan herkese teşekkür ederiz.

 

Diğer taraftan geçmişten günümüze gurur kaynağımız olan destek ekibimiz ve kanal teşkilatımız, müşterilerimizin teknik destek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gece-gündüz iletişime açık ve sorunlara çözüm getirmeye hazır durumdadır.

 

Ticaretimizin adalet ve hakkaniyet temellerinde yürütülmesini ilke edinmiş olan pazarlama ekibimiz, kanal satış teşkilatımızın yönetimini yapmaktadır.

 

Biz EnPOS olarak, Yeni Nesil ÖKC’lerimiz ve otomasyon çözümlerimizle, piyasa koşullarının her geçen gün daha da zorlaştığı güzel ülkemizin, her geçen sene karlılığı azalan ve verimliliğin önem kazandığı perakende sektöründeki müşterilerimize, rekabetçi avantajlar sağlamak hedefiyle çalışan bir firma olmaya devam edeceğiz…

 

Saygılarımızla,

 

Enver POLAT

Genel Müdür

© 2017 ENPOS A.Ş.
Developed by Longplay Dijital Ajans Hizmetleri