İşlem Durum Simge - Process Status Icon
Popup Close
TR

EnPOS Ar-Ge Çalışmaları Genel Tanıtım


EnPOS yenilikçi dizaynları, müşteri odaklı hızlı çözümleri, yaygın servis ağı ile sektörün lokomotif firmalarından birisi olmuştur. Bilgisayar bağlantılı yazarkasa onayını alan ilk firma olmanın haklı gururuyla yükselişini sürdürmüş olan EnPOS, 22 yıla varan sektör tecrübesi olan uzman kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vererek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne en büyük yatırımını Ar-Ge'ye yapmış olan ve yapmaya devam eden EnPOS, sektördeki gücünü deneyimli Ar-Ge'sinden almış, Ar-Ge faaliyetlerini hep ön planda tutarak rakiplerinden önemli bir farkı olduğunu kanıtlamıştır.

 

EnPOS yazılımından donanımına, cihazın endüstriyel tasarımından üretimine kadar her şeyi kendi bünyesinde yapmaya ve yenilikçi tasarımları ile sektöre yön vermeye devam edecektir.

 

Enpos Ar-Ge

Yerli tasarım, yerli üretim sloganıyla yola çıkan EnPOS, yeni nesil ile birlikte üretim kapasitesini artırmak maksadıyla yeni üretim tesisini kurmuştur. Tek vardiyada aylık 5.000 ila 6.000 adet bilgisayar bağlantılı yazarkasa üretme kapasitesine sahiptir. Üretim tesisinde uluslararası standartlara ve kurallara uygun üretim yapılmakta ve firmamız bu standartlara uygunluk için gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

 


Yazılımdan donanıma cihazın endüstriyel tasarımından üretimine kadar her şey EnPOS’un kendi bünyesinde yapılmaktadır. EnPOS yenilikçi tasarımları ile sektöre yön vermeye devam edecektir.


ENVER POLAT - Genel Müdür

 

 

© 2017 ENPOS A.Ş.
Developed by Longplay Dijital Ajans Hizmetleri